אודות מס אמריקה

אנחנו ב- MasAmerica מתמחים בהכנת דוחות שנתיים לרשויות המס האמריקאיות, תוך הקפדה על מענה איכותי, מקצועי, מהיר ובמחיר הוגן.

כיום למעלה מ- 300 אלף ישראלים, נדרשים על פי החוק האמריקאי למלא דוחות מס שנתיים. מעטים מודעים לחובת הדיווח. גם כאשר ישנה מודעות, החשש הטבעי שקיים אל מול התקשרות עם רשויות המס האמריקאיות (IRS) מעקב את הגשת הדו"חות.

צוות MasAmerica בעל ניסיון וידע רב בראיית חשבון ועריכת דין בישראל ובארה"ב והתמקצע במתן שירות יעודי, מקצועי ויעיל וזאת על מנת לתת ללקוחותינו את השקט והבטחון הנדרשים סביב הדיווח השנתי לרשויות המס האמריקאיות (IRS).

אנחנו מסייעים לאזרחים ישראלים המחויבים בדיווח לרשויות המס בארה"ב, ובכל היבטי המיסוי האמריקאים שלהם.

הצוות

עו"ד סטיבן אטינגר

מנכ"ל MasAmerica

עו"ד סטיבן אטינגר מוסמך לעריכת דין בארה"ב. הוא אחד מהמומחים המובילים בישראל לסוגיות מס אמריקאיות, לחברות, ארגונים ויחידים. עו"ד אטינגר עלה לארץ בשנת 2004, לאחר שסיים בהצטיינות את לימודי החשבונאות והמשפט בניו יורק ופיתח קריירה ענפה בתחום, שכללה עבודה ברשות המיסים האמריקאית (IRS) ומשרד התובע הכללי בניו יורק. לאחר מכן עבד כמנהל מחלקת מיסוי עבור ארגונים בינלאומיים.

עם עלייתו לארץ, מונה למנהל מיסוי בינלאומי בפירמת קסלמן את קסלמן PWC ובשנת 2006 מונה למנהל דסק מיסוי אמריקני בסומך חייקין KPMG. שם ייעץ ליחידים ולחברות המובילות בישראל בכל היבטי המיסוי האמריקאים הרלוונטיים לפעילותם.

בשנת 2008 מונה עו"ד אטינגר לשותף המיסוי בפירמת רואי החשבון Billet Feit & Preis, (BFP) PC הפועלת בניו יורק. במסגרת תפקידו, עו"ד אטינגר אמון על כל פעילות המיסוי בפירמה, לרבות ייעוץ ותכנון מס, וייצוג לקוחות.

במקביל לפעילותו העסקית, עו"ד אטינגר הצטרף לסגל האקדמאי של בית הספר למשפטים של המרכז הבינתחומי ושימש כמרצה למיסוי בינלאומי לתלמידי תואר ראשון.

רו"ח אלישע רובין

רואה חשבון אמריקאי (CPA) ומנהל בכיר MasAmerica

אלישע רובין הוא מנהל הבכיר של מסאמריקה. אלישע, הוא רו"ח מוסמך על ידי מדינת אילינוי, ועובד במהלך ה6 שנים האחרונות בתחום של מיסוי אמריקאי. אלישע סיים את לימודיו בבית הספר לעסקים, סי סימס, ישיבת יוניברסיטי בהצטיינות. לאחר עלייתו ארצה בשנת 2011 הצטרף אלישע לצוות מס החברות בPWC ישראל. אלישע הצטרף למסמריקה בפברואר 2015 ופעל רבות בצמיחתה של החברה מראשיתה.

רו"ח טל שוורץ משמש כיועץ מיוחד של – MasAmerica. רו"ח שוורץ מוסמך בראיית חשבון בישראל ובארה"ב.

רו"ח שוורץ בוגר תואר ראשון בחשבונאות ועסקים מהמכללה למנהל.

רו"ח שוורץ מנהל משרד רו"ח בתל אביב ומעניק שירותים ליחידים וחברות ישראלים הפעילים בארץ ובארה"ב, ויועץ בנושא relocation ליחידים ולחברות בתחום הייטק. בנוסף רו"ח שוורץ משמש יועץ ללשכת רואי החשבון בנושא מיסוי אמריקאי וחבר בוועדות ביקורת של מלכ"רים וארגונים חברתיים.

רו"ח טל שוורץ

רו"ח (מוסמך בישראל ובארה"ב) יועץ מיוחד

שותפים מקצועיים

שותף בארה"ב: פירמת רואי החשבון .Billet, Feit and Preis, P.C הוקמה בשנת 1936 בניו יורק ומאז היא מספקת קשת רחבה של שירותי ביקורת, חשבונאות, ייעוץ מס וייעוץ עסקי לחברות מובילות בארה"ב.

שיתוף הפעולה  בין BFP ו- MasAmerica מאפשר לנו לספק ללקוחותינו את הפתרון המתאים והמקיף תוך הבנת הצרכים שלהם, ושיקולי המס בישראל ובארה"ב.

צרו קשר

לייעוץ בנושאי מס אמריקאי
צרו קשר עכשיו

תוכן עניינים
מאמרים רלוונטיים נוספים